Навчання

Навчання

Наші фахівці проводять курс з навчання використання і обслуговування поставленого Вам обладнання. Ваші наладчики і механіки отримують знання, як стежити за обладнанням, коли і які дії необхідно робити для надійної його служби довгі роки. Також короткий курс за призначенням різноманітних функцій обладнання допоможе Вашим фахівцям з легкістю управляти сучасними верстатами.

За бажанням, фахівці Вашого підприємства можуть пройти навчання в Навчальному центрі наших партнерів. Можливо навчання або підвищення кваліфікації для технологів високого класу й, по роботі на найбільш затребуваних системах ЧПУ - Fanuc, Mitsubishi Siemens. Навчання проводиться кваліфікованими викладачами, що мають значний досвід роботи на виробництві. Ваші фахівці можуть проходити теоретичний курс по роботі на верстатах з ЧПУ, а паралельно закріплювати ці навички на практиці при роботі на обладнанні. 

ob

 

Отримані в ході навчання навички, по-перше знижують ризики виникнення помилок і простоїв при роботі з новим обладнанням на початковому етапі, а по-друге, дозволяють істотно знизити кількість бракованих деталей. Наші фахівці ніколи не залишать Вас наодинці з новим обладнанням, ми завжди готові проконсультувати в телефонному режимі, а в разі необхідності приїхати і вирішити питання на місці.