Про компанію

ТОВ «ПРОМ-ОЙЛ УКРАЇНА» - сучасна компанія, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і  гарантований результат.

Місія компанії

Сприяння досягненню максимальних результатів наших клієнтів шляхом надання комплексних рішень в сфері сучасного технологічного обладнання.

Стратегія компанії

Наша компанія орієнтується на створення корпоративної системи, що поєднує в собі комплексність обслуговування та індивідуальний підхід до вирішення поставлених перед нами завдань.

Основні принципи, на яких будується стратегія нашої компанії:

- Високоякісне комплексне обслуговування клієнтів. Звернувшись до нас, клієнт може забути про проблеми пов'язані з технічним переозброєнням свого підприємства.

- Універсальність. Розширення асортименту та підвищення якості послуг, що надаються. У нашої компанії клієнт може знайти рішення будь-яких проблем, пов'язаних з технічним розвитком і переозброєнням свого підприємства.

- Професіоналізм. Висококваліфікований і компетентний склад робітників, відповідає високим професійним вимогам Замовника. Згуртуваний колектив і виховання його в дусі єдиної команди працює на реалізацію місії компанії.

- Партнерство. Індивідуальний підхід до потреб наших партнерів, увага до їх проблем і побажань, незалежно від масштабів їх бізнесу. Оптимальне поєднання ціни та якості.

- Компетентність. Великий досвід здійснення багатоетапних проектів, пов'язаних не тільки з поставкою металообробного обладнання, а й з наданням найрізноманітніших інжинірингових послуг.

- Інноваційність. Співпраця з провідними азіатськими компаніями, обладнання яких задовольнить технічну базу найвибагливішого виробництва.

- Комплексність. Значний ефект досягається за умови комплексного підходу. Роботи починаються з розробки проекту переозброєння, закінчуючи впровадженням деталей у виробництво і складанням технологічних карт обробки.

ТОВ «ПРОМ-ОЙЛ УКРАЇНА» має значний досвід здійснення багатоетапних проектів, пов'язаних не тільки з поставкою металообробного обладнання, а й з наданням найрізноманітніших інжинірінгових послуг. Кожен з цих напрямків здатний принести реальне якісне поліпшення виробничих і економічних показників, виражене в конкретних цифрах.