Про компанію

ТОВ «ПРОМ-ОЙЛ УКРАЇНА» - сучасна компанія, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність гарантується результату.

Місія компанії

Сприяння максимізації результатів наших клієнтів шляхом надання комплексних рішень в сфері сучасного технологічного обладнання.

Стратегія компанії

Наша компанія орієнтується на створення корпоративної системи, що поєднує в собі комплексність обслуговування та індивідуальний підхід до вирішення поставлених перед нами завдань.

Основні принципи, на яких будується стратегія нашої компанії:

- Високоякісне комплексне обслуговування клієнтів. Звернувшись до нас, клієнт може забути про проблеми, пов'язані з технічним переозброєнням свого підприємства.

- Універсальність. Розширення асортименту та підвищення якості послуг, що надаються. У нашій компанії клієнт повинен знайти рішення будь-яких проблем, пов'язаних з технічним розвитком і переозброєнням.

- Професіоналізм. Висококваліфікований і компетентний склад робітників, відповідає високим професійним вимогам. Згуртування колективу і виховання його в дусі єдиної команди для реалізації місії компанії.

- Партнерство. Індивідуальний підхід до потреб наших партнерів, увагу до їх проблем і побажань, незалежно від масштабів їх бізнесу. Оптимальне поєднання ціни та якості.

- Компетентність. Великий досвід здійснення багатоетапних проектів, пов'язаних не тільки з поставкою металообробного обладнання, а й з наданням найрізноманітніших інжинірингових послуг.

- Інноваційність. Співпраця з провідними азіатськими компаніями, продукція яких становить технічну базу на всіх рівнях виробництва. Використання самих передових і сучасних технологій.

- Комплексність. Значний ефект досягається за умови комплексного підходу, проведення нашими фахівцями роботи починаючи від розробки проекту переозброєння, закінчуючи впровадженням деталей у виробництво і складанням технологічних карт обробки.

«ПРОМ-ОЙЛ» має значний досвід здійснення багатоетапних проектів, пов'язаних не тільки з поставкою металообробного обладнання, а й з наданням найрізноманітніших інжинірингових послуг. Кожне з цих напрямків здатне принести реальне якісне поліпшення виробничих і економічних показників, виражене в конкретних цифрах.